מי אנחנו

"העבודה עומדת למלא חלק גדול מחייכם, והדרך הטובה ביותר להיות מסופקים היא האמונה שאתם עושים עבודה נהדרת. והדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים"

-סטיב ג׳ובס-

WhatsApp Image 2019-07-16 at 14.33.53.jp

Twinnovation הוקמה בשנת 2018 על ידי מיכל זילברברג וג׳ונתן ג׳וזפס - שניהם בעלי ניסיון מעשי נרחב בכל הקשור לתחום החדשנות והאיחוד האירופי ובעלי היכרות מעמיקה עם תוכניות האיחוד האירופי ועם ארגוני הנטוורק הרלוונטיים. שילוב הכוחות של שניהם נושא בחובו רשת קשרים ענפה עם מקבלי החלטות, אנשי עסקים ומשקיעים באיחוד האירופי ובישראל.  חלק ניכר מהקריירה שלהם התבססה במדינות האיחוד האירופי ובמסדרונות מוסדות האיחוד האירופי. 

 

ב- Twinnovation, אנחנו שמים דגש על כך שכולם יקבלו את כל המידע הדרוש להצלחה בשפה הנוחה ביותר להם. זאת הודות לכך שאנחנו פועלים באנגלית, צרפתית, ספרדית ועברית ברמת שפת אם. 

אנחנו תמיד פרו-אקטיביים כלפי הלקוחות שלנו, אין מצב שאתם תצטרכו לרדוף אחרינו בכדי לקבל תשובה ואתם יכולים להיות בטוחים שלא נשאיר אבן אחת לא הפוכה בדרך למציאת הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אנחנו מתגאים בכך שהערך העליון שמוביל אותנו הוא להיות תמיד כנים וישירים לגביי האופציות הקיימות על השולחן.